X. Kerületi Focikupa 2019

A hagyománynak megfelelően az idei ősszel is volt X. Kerületi Focikupa. A kicsik, a nagyok, a fiúk és a lányok sportbaráti találkozójának idén a gödi Sporttelep adott helyszínt, ahol a közel kétszáz cserkész nagyszerű körülmények közt, kiváló időben lehetett együtt.

A verseny mezőnye öt kategóriába oszlott. A 8-12 éves korosztály győztese a Kajmánőrs lett, a 13-15 évesek között a Wapiti/1 diadalmaskodott, a 16-18 éves kategóriát az Eger All Stars nyerte. A nők mezőnyének győztese a Tigrisliliom lett, míg a felnőttek legjobbjának az Angyalok bizonyultak. Minden csapat legalább három meccset játszott, így lehetősége volt a sikerélmény megszerzésére. Mind a játék, mind annak vezetése során jó volt megtapasztalni a cserkészies szellem jelenlétét. – írta Ribényi Csaba.